top of page

Acerca de

Meist

Kujuta ette, kuidas sinu ettevõte suudab tõeliselt ühendada inimesi, luua harmoonilisi ja tõhusaid meeskondi ning inspireerida juhte olema  visionäärid, kes juhivad oma meeskondi tulevikku.

Meie visiooniks on luua transformeerivaid arengukogemusi, mis panevad särama nii ettevõtteid kui ka nende töötajaid. Me usume, et igas inimeses peitub lõpmatu potentsiaal ning me soovime olla selle avastamise ja arendamise teejuhiks.

Kui kõik sinu meeskonna liikmed on tugevad ja omavahel hästi kooskõlas, võid olla kindel, et suudate ületada kõik väljakutsed, mis ettevõtlusmaailm Teile esitab.

Me soovime anda sulle vajalikud oskused ja teadmised, et astuda kindlalt samm edasi, saavutada oma eesmärgid ning olla valmis tuleviku väljakutseteks.

Me usume ka, et tõeliselt suurepärane klienditeenindus on see, mis seab ettevõtte esiritta.

Me soovime aidata sul luua kliente rõõmustavaid kogemusi, kus iga kohtumine sinu ettevõttega jääb neile meelde positiivsena. Olgu see siis personaalne klienditeenindus või suurepärane suhtlusoskus.

Me mõistame, et iga ettevõte on unikaalne ja seetõttu läheneme koolitus- ja coachinguprogrammidele rätseplahenduse meetodil.

Me võtame aega, et mõista sinu väljakutseid ja eesmärke ning kohandame meie teenuseid vastavalt sinu vajadustele. Meie meeskond koosneb kogenud professionaalidest, kellel on laialdased teadmised meeskonnatööst, juhtimisest ja klienditeenindusest. Meie eesmärk on mitte ainult anda sulle teadmisi ja oskusi, vaid ka toetada kogu arenguprotsessi vältel.

Sinu ettevõtte töötajate arendamine on meie kirg.

Usaldus, avatus ja vastastikune austus on meie suhetes aluseks. Meie koolitus- ja coachinguteenused ei piirdu üksnes klassiruumiga - me soovime luua püsivaid sidemeid ja olla sinu toetav partner pikas perspektiivis. Meie soov on näha, kuidas sinu ettevõte õitseb ning kuidas sinu ettevõtte töötajad avastavad ja kasutavad oma lõpmatut potentsiaali.

Oleme siin, et inspireerida, juhendada ja toetada sinu ettevõtet teekonnal, mis viib edu ja rahuloluni." Meie edu mõõdikuks on sinu edu ja rahulolu.

Tere tulemast meie kogukonda! Oleme valmis avama uksi uute võimaluste ja arengute jaoks!

Võtke meiega julgelt ühendust!

Me ei müü, jaga ega levita Teie isikuandmeid kolmandatele pooltele.

Täname! Võtame teiega peatselt ühendust.

OJAR EDU AGENTUUR OÜ
Registrikood 16174089

bottom of page