top of page

WoW

Klienditeeninduskoolitus

Kunst on loomingulisus, meisterlikkus ja oskus, mis võib ilmneda igas tegevusalas. Miks mitte valida klienditeeninduses ka kunstilise väljenduse võimalus? Just nagu Bachi sümfoonia või Da Vinci teosed, saad ka sina äratada oma teenindajates üles geeniusliku võime loovalt teenindada ja rikastada kliendikogemust.

Selle praktilise koolituse eesmärk on õpetada, kuidas rikastada kliendikogemust ning saada oma teenindustöö eest mitte ainult rahulolutunnustust vaid ka tänukirju.

"Klienditeenindus, kui kunst" koolitus on kokku pandud selleks, et aidata teenindajatel olla kindlad ja loomulikud ning tegutseda inspiratsiooni ja loovuse jõul. Koolituse käigus õpetame sulle praktilisi tehnikaid ja meetodeid, mis aitavad sul luua unustamatuid kliendikogemusi. Saad teada, kuidas näha endas peituvat kunstnikku ning väljendama oma loovust ja andeid teenindamisel.

Ole valmis astuma klienditeeninduse maailma kunstilisel tasandil, kus teenindaja saab olla loominguline kunstnik ja rikastada kliendikogemust. See koolitus aitab sul avastada uusi viise, kuidas ületada klientide ootusi ning pakkuda teenust, mis jääb meelde ja inspireerib. Juhina osaledes koolitusel koos oma teenindjatega saad õppida usaldama oma teenindajaid, teades, et nad suudavad loovalt ja meisterlikult teenindada ning luua kliendile tõeliselt erakordse kogemuse.

WoW
bottom of page