Oleme partnerid äridele ja iseõppijatele ning kõigil, kes väärtustavad arengut ja läbimurret.

Me püüdleme praktilisuse ja kasvu suunas ning seega oleme rõõmuga toeks läbi erinevate teemade. Head sirvimist meie kodulehel ja kui teil tekkis küsimusi või on teil mõni unikaalne teema, millele otsite parimat lahendust võtke meiega ühendust.

JUHTIDELE

On muutlikud ja segased ajad. Töötajaid tahavad, et nende füüsilised vajadused (kuulumine, märkamine, raha) oleksid rahuldatud ja on väga palju neid, kes vajavad kõrgemate vajaduste rahuldamist.

MEESKONNALE

Efektiivsed ja produktiivsed meeskonnad näitavad välja vastutust, eesmärki, sidusust ja koostööd. Mis on vajalik, et grupis töötavad inimesed toimiksid produktiivse meeskonnana?

Rohkem infot

TEENINDAJATELE

Mõeldes teenindusele on meie jaoks juurpõhjuseks rõõmus kogemus kliendile ja teenindajale ning efekt on teenindaja oma toetavate harjumuste ja oskustega. Rõõmustav tööelu on võti rõõmustavatesse kogemustesse ja tulemustesse.

Rohkem infot

PERSOONILE

Eneseareng, eneseabi, eneseteadlikkus on tihedalt kasutuses olevad terminoloogiad. Kõikide nende määratluste algne olemus on võimes ennast üksikindiviidina tunnustada ja mõista eraldatust ja üksolemist.

Rohkem infot

© OJAR 2022. Kõik õigused kaitstud.