top of page

Koolitused | Töötuba | Coaching 

Oleme koolituskeskus ja pakume juhtimise, müügi, klienditeeninduse ning enesearengu valdkonna innovaatilisi arenguvahendeid ning tuge toetamaks arengut ja kasvu. Viime lahenduse kokku vajadusega ning oleme alati põnevad ning pühendunud. 

Autentne Sina

Kes ma olen? Mida ma tahan? 

Need kaks küsimust on elu kõige olulisemad küsimused. Meie enesearengu programmid pakuvad praktikaid ja vaatenurki, mis toetavad oma eheduse avastamist.  "Ole ehtne"

Coaching

Tasemel coaching läbimurde saavutamiseks.

Tulemuslikkus, heaolu, toimetulek,  suhtumine, enesejuhtimine ja palju muud, mis toetavad kvaliteetsete tulemuste saavutamist ja kasvamist. 

Juhile

Juhtimisteekond on kasvamine, kvaliteetsete tulemuste saavutamine ja panustamine. Juhil on olukorrad, mille muutust nad soovivad ning see on loomulik osa juhi tööst. Eesmärgid ja areng on seotud. 

Eludisain

Eludisain on elustiili kujundamine, mis toetab elu elamist Teie enda tingimustel.  Kõik, mida sa tegelikult tahad saab kujundatud sinu eluplaani. Programmi tulemusena omad eluplaani ning sind toetavaid vaatenurki ja praktikaid. 

Klienditeenindus

Klienditeenindus ei ole loomulik vestlus inimeste vahel. Sellel on spetsiifiline dünaamika ning ainulaadsed veidrused. 

Koolitustel vabaneb vastupanu, avarduvad positiivsed aspektid ja  jõudlus kasvab. 

Meeskond

Meeskonnatöö arengu mõte seisneb võimes panustada ning saavuta kvaliteetseid tulemusi. 

Meie meeskonnakoolitused toetavad meeskonnana kasvamist ning sobivad meeskondadele erinevates arenguetappides.

Motivatsioon

Motivatsioon on tegutsemine motiivi rahuldamiseks. Mõistes motivatsiooni, oma võimeid ning vastupanu on sul kordades lihtsam olla edukas. Koolitusel õpitu saab olema Sinu igapäevane teejuht. 

Inimesel on vaba tahe - mis see on?

Inspiratsioon

Jagada kogemusi, lugusid ja vaatenurki edust, suhetest, tervisest, töötamisest, rahast, enesearengust ning mõtteviisidest pakub kuulajale võimalusi ja lahendusi elamaks heaolus ja usus, et temaga on alati kõik hästi.  

Mõtteviis

Mis on reaalsus ja kuidas mõtlemine on sellega seotud. Mida on vaja mõtlemise kohta teada ja kuidas oma mõtlemist muuta.  Kuidas elada elu, mis on täis võimalusi ja võimalikkust. Kuidas muutuda enda võimaluseks?

Pricing Plans

© OJAR 2022. Kõik õigused kaitstud.

bottom of page