top of page

KÜLALISLAHKUS

Klienditeeninduskoolitus 

Külalislahkus on hoiak, mõtteviis, mis väljendub meie tegudes ja olemises. Selleks, et praktiseerida külalislahkust on meil vaja mõelda ning tegutseda nagu tõeliselt külalislahke inimene. Külalislahkus on oskus, mis toetab meid igas eluolukorras. Külalislhkus on tunne, mis on täis entusiasmi, uudishimu ja siirast rõõmu.

Selle praktilise koolituse eesmärk on laiendada meie hoiakut ja korrigeerida valeuskumusi seoses klienditeenindamisega, et luua toetav ja edukas suhtlemine.  See nõuab meilt eneseteadlikkust ja oskust ära tunda, millist energiat me endast välja kiirgame, et seda siis vajadusel endas muuta. 

"Külalislahkus" koolitus on loodud selleks, et aidata teenindajatel olla teiste teenistuses nii, et see toetaks neid ennast ja kõiki ümbritsevaid. Koolitus keskendub sellele, kuidas kujundada suhteid klientidega, luues positiivseid ja meeldejäävaid kliendikogemusi. Õpime tundma erinevaid suhtlusstrateegiaid, konfliktilahendamise oskusi ning enesearengu võimalusi, mis aitavad teil saavutada tippkvaliteediga klienditeenindust.

Ootame huviga,  et avardada aegunud arusaamu külalislahkusest ning kujundada suhtumist, mis loob usalduslikke ja kestvaid kliente. Meie koolitaja  toetab gruppi kogu protsessi vältel ning jagab praktilisi näiteid ja juhiseid. Koos loome meeskonna, kus külalislahkus on elustiil ning teenindus on kirglik ja südamest tulev.

Valmistuge avastama enda sees peituvat potentsiaali klienditeenindaja rollis ning looma positiivseid ja tähendusrikkaid kliendikogemusi. 

Klienditeenindus 01
bottom of page